У Жидачеві чоловіка засудили до двох років ув’язнення за вбивство зятя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Жидачеві чоловіка засудили до двох років ув’язнення за вбивство зятя
22 Березня, 19:46

У Жидачеві чоловіка засудили до двох років ув’язнення за вбивство зятя

Жидачівський районний суд визнав винним Тараса Янка за вбивство зятя під час самооборони, призначив два роки позбавлення волі. Про це повідомляє zaxid.net.

Під час судових засідань обвинувачений частково визнав провину й переконував, що захищався від нападника. Він пояснив, що приїхав у гості до своєї доньки в село Покрівці, щоб допомогти зятеві по господарству. Під час вечері між зятем та донькою обвинуваченого виник конфлікт. Тарас Янко розповів, що зять тягнув його доньку за волосся й не реагував на зауваження. Згодом між ними почалася бійка.

Зять кілька разів вдарив тестя в обличчя, живіт та ребра. Тарас Янко зазначив, що оборонявся всім, що потрапляло до рук і випадково вихопив ніж.

«Обвинувачений не бачив, що саме тримав у руках. Він упав та не міг встати. Зять продовжував завдавати ударів. Раптом все припинилось. Зять лежав на ньому… Тарас Янко перевернув зятя, той важко зітхнув, з його тіла щось стричало коричневе. Він не зрозумів, що сталось… Крові не було… Він не розумів, що робиться», – йдеться у вироку суду.

Суддя визнав винним Тараса Янка в умисному вбивстві та призначив йому два роки тюрми. Постанову ще можна оскаржити.

Відео