Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Жидачеві на День міста збиратимуть кошти для порятунку відомої художниці
10 Вересня, 13:50
logo-black

У Жидачеві на День міста збиратимуть кошти для порятунку відомої художниці

Марія Оринчак

Цими вихідними, 14-15 вересня, у Жидачеві святкуватимуть День міста. Цьогоріч у межах святкування відбудеться благодійна акція, на якій збиратимуть кошти для Тетяни  Думан-Скоп, художниці, відомої іконописиці, працівниці музею “Дрогобиччина” Тетяни Думан Кілька тижнів тому у неї виявили пухлину.

«Наші жидачівські господині напечуть різних смаколиків, виставлять на продаж власні вироби. Чудова нагода і придбати собі щось добре, і долучитися до порятунку життя,» – розповідає LMN одна з організаторок акції Василина Ачкан.

Сім’я планує розпочати лікування у Польщі, а під час нього шукати німецьку клініку, де б зробили операцію.

“Фактично, на лікування у Польщі цього, що ми вже зібрали вистачає, але на Німеччину потрібно понад 30 тисяч євро”, – каже сестра Тетяни Василина. 

Нагадаємо, що у понеділок, 16 вересня, у Палаці культури залізничників РОКС відбудеться благодійний концерт. Його мета також зібрати кошти на лікування Тетяни.

У програмі концерту – виступи переможниці “Голосу Країни” Оксани Мухи, Павла Табакова, Віктора Винника з гурту “Мері”, “Пікардійської терції”, ТанцТеатру “Життя”. Виступатимуть також воїни-учасники проєкту #ПісніВійни Олександр Рожко, Зиновій Медюх, Максим Перев’язко. Квитки можна придбати за телефоном: +380684208874.    

Карта приватбанку Таніної сестри Василини Думан: 4149 4991 1705 3445

Схожі новини