У Жидачеві облаштували фотозону з писанками | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Жидачеві облаштували фотозону з писанками
25 Квітня, 16:39
logo-black

У Жидачеві облаштували фотозону з писанками

Сьогодні площу Свободи у Жидачеві прикрасили гігантськими писанками. Розставили їх на території біля фонтану на кованих підставках. Поруч розмістили пасхальний кошик, заввишки метр. Дерево, що росте посеред скверу, учні школи №2 оздобили стрічками та писанками. Перехожі зупиняються помилуватися святковими атрибутами, фотографуються.

«Працюємо в такому напрямку, щоб до будь-яких свят в місті була якась родзинка. Якщо якийсь елемент оздоблення вже був, оновлюємо. Й самому приємно, як є щось таке, що радує око. Цього року вирішили поставити такі писанки. Одна велика, близько двох метрів, і п’ять менших. Попросили місцевого художника Михайла Романіва розмалювати їх. Жидачівський підприємець зробив для нас спеціальні ковані елементи- підставки, на них і розмістили писанки. Стараємося, аби Жидачів був містом, в якому хочеться жити, – каже мер Жидачева Володимир Левко.

Минулого тижня жителі Жидачівщини були приємно здивовані скульптурними урнами для сміття із зображенням левів, які з’явилися в центрі міста та Шкільному бульварі. Саме ці тварини зображені на прапорі Жидачева, їхні голови прикрашають центральний фонтан міста.

 

Відео