У Жидачеві вшанували пам’ять Тараса Матвіїва та зібрали кошти для ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Жидачеві вшанували пам’ять Тараса Матвіїва та зібрали кошти для ЗСУ
11 Липня, 19:12

У Жидачеві вшанували пам’ять Тараса Матвіїва та зібрали кошти для ЗСУ

У Жидачівській мистецькій школі відбувся благодійний вечір, присвячений вшануванню пам’яті волонтера, журналіста та Героя України Тараса Матвіїва, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Тарас Матвіїв загинув 10 липня 2020 року під Троїцьким, що на Луганщині. Ціною власного життя він врятував від смерті двох побратимів, витягнувши їх із палаючого бліндажу.

«Учасники спільною молитвою вшанували пам’ять Героя та переглянули фото- і відеоспогади про його дитячі і юнацькі роки, журналістську і громадську діяльність, участь в Революції Гідності та російсько-українській війні. Мати Героя, Валентина Матвіїв, яка продовжує справи сина, прочитала вірш-присвяту Тарасу та повідомила приємну новину про видання першої його книги «Мої думки», — йдеться у повідомленні.

Тарас Матвіїв народився у Жидачеві Львівської області. Здобув освіту журналіста. Працював у львівських та київських ЗМІ. Тарас був активним учасником Революції Гідності.

Упродовж останнього року життя Захисник України проходив службу за контрактом у 24-ій окремій механізованій бригаді імені Короля Данила.

Слід зазначити, що вечір пам’яті був благодійний. Усі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

Відео