У Жидачеві запрошують відсвяткувати Івана Купала на фестивалі «Удеч-фест» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Жидачеві запрошують відсвяткувати Івана Купала на фестивалі «Удеч-фест»
25 Червня, 16:18
logo-black

У Жидачеві запрошують відсвяткувати Івана Купала на фестивалі «Удеч-фест»

 

Тетяна Пасічник

 

6-7 липня на правому березі річки Стрий у Жидачеві відбудеться Удеч-фест. Цей фестиваль проходить вже четвертий рік поспіль. Цьогоріч організатори чекають близько 3 тис. гостей. На території можна встановити намет, у якому компанія людей житиме дві доби. Розваги на фестивалі організують як для дорослих, так і для дітей.

«Удеч-фест влаштовують для атмосферного святкування Івана Купала. Буде ватра, віночки на воду впускатимемо, танки водитимемо. Все у кращих традиціях, – розповідає один з організаторів Орест Гаврильчук. – Для молоді організуємо спортивні ігри, а діткам різні забавки, квести проведемо. Буде цікаво всім. Обмежень у віці немає. Фестиваль можна сміливо назвати сімейним. Незважаючи на те, що намети розташують біля річки, купатись буде заборонено. Цей берег не облаштований для купання». Місце, де проходитиме фестиваль, називають «співочим полем».

На ньому розмістять велику сцену, на якій виступатимуть відомі українські гурти. Серед них – “Тінь Сонця”, “Брати Станіслава”, “Роялькіт”, B&B Project, Dizex BAND, TOLOKA.Т. Для гостей передбачена також нічна програма.

«Все таки, фестиваль проходитиме на території населеного пункту, недалеко живуть люди. Ми не можемо ще й всю ніч потужно включати музику. Тому знайшли вихід. Вночі гратимуть акустичні гурти. Також буде показ фільмів. Все проходитиме атмосферно та затишно»,- додає.

Харчі продаватимуть на території берегу. Окрім того, охочі зможуть приєднатися до спільного приготування козацького куліша. Найцікавішим на цьогорічному «Удеч-фесті» Орест Гаврильчук вважає театральну постановку «Купальська феєрія».

«Це велика та дуже красива постановка. Великі ляльки показуватимуть дійство. Це супроводжуватиметься піротехнічним шоу, – каже Орест. – Ще вражає казка тіней. Ми не вперше її вносимо у програму. На ширмі через світло показують гарну виставу. Дітки точно будуть у захваті». Вхід на фестиваль – безкоштовний.

Фото: Фейсбук “Удеч-фест”

Відео