Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Жидачівській лікарні планують приймати хворих на коронавірус
10 Серпня, 12:09
logo-black

У Жидачівській лікарні планують приймати хворих на коронавірус

Софія Мінджоса

Сьогодні, 10 серпня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що на Львівщині залучають лікарні другої хвилі для боротьби з коронавірусом.

“У нас зростає кількість людей, яких госпіталізовують. У Львівській області теж уже перейшли поріг щодо 50% заповненості ліжок лікарень першої хвилі. Ми почали розгортати лікарні другої хвилі. Не можемо легковажно ставитись до Covid-19. Він набирає обертів і ми це бачимо по кількості людей, яких кожного дня виявляємо”, – каже міністр.

Згідно з даним МОЗ, станом на 10 серпня завантаженість лікарень, що приймають хворих на коронавірус на Львівщині, становить 52,4%. Позначку 50% перейшла також Чернівецька область (55,6%).

“Плануємо залучити ще дві лікарні для боротьби з коронавірусом. Зараз найбільша необхідність є у Жидачівській ЦРЛ. Ми вже відправили відповідний документ на погодження у міністерство. Можливо відкриємо ще перинатальний центр, як пологову базу у Львівській області. Згодом є ймовірність залучення й інших лікарень”, – каже LMN керівник обласного штабу з протидії коронавірусу Андрій Васько.

Нагадаємо, станом на 10 серпня в стаціонарах області перебуває 1298 пацієнтів хворих на Covid-19. На Львівщині зафіксували 10851 випадок інфікування коронавірусом. Загалом за період пандемії від вірусу померло 302 людей та 2924 пацієнти вже одужали.

Фото: Ліга.нет.

Схожі новини