Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Золочеві офіційно запрацювала команда «Голосу»
02 Вересня, 13:58

У Золочеві офіційно запрацювала команда «Голосу»

У понеділок в Золочеві місцевій громаді представили команду осередку партії «Голос». Очолив її підприємець Дмитро Винар.

Разом з Дмитром творитимуть зміни в регіоні також керівниця проектів Галина Жеребецька, виконавчий директор Назар Косендяк, викладачка Ольга Климук, юристка Марія Гавришків та підприємець Роман Возняк.

На відкриття осередку та активну дискусію до Золочева приїхав лідер «Голосу» Львівщини та народний депутат Ярослав Рущишин.

«Аби нарешті стати господарями у своїй країні, у своєму місті, маємо брати відповідальність за своє життя і будувати стратегії не на рік-два, а на десятиліття, бо це інвестиція у наших дітей. Так ми допоможемо їм стати конкурентоспроможними у світі. Ми робимо все, щоб наші діти могли гідно жити і чесно заробляти в нашій країні, аби кожен українець хотів повертатися жити і працювати додому», – наголосив Ярослав Рущишин.

118471658_619933848665893_2721772511350735700_n

Команда осередку обговорила з нардепом основні проблеми краю та шляхи їх вирішення. Зокрема, йшлось про розвиток інфраструктури, вирішення сміттєвої проблеми та створення молодіжних просторів.

Схожі новини