У Зимній воді відкрили новий дитячий садочок | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Зимній воді відкрили новий дитячий садочок
01 Жовтня, 19:47

У Зимній воді відкрили новий дитячий садочок

У селі Зимна Вода сьогодні урочисто відкрили дошкільний навчальний заклад, який зможе охопити освітою наймолодших жителів Зимноводівської ОТГ до шести років. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Зведення садка розпочали у 2018 році, а цього року садок увійшов до п’ятірки освітніх закладів, як об’єкт проєкту «Велике будівництво».

«Відкриття садка – свято не лише для дітлахів, а й для батьків. Тепер вони знають, що їхні діти перебуватимуть в гарних, комфортних умовах і що про них дбають. Цей садок – один з  з прикладів дієвої співпраці місцевої громади та держави. Завдяки 20-ти мільйонам гривень, які виділили з державного бюджету на цей рік і 9-ти мільйонам з місцевого бюджету, – ми змогли завершити всі роботи цього року. Я вдячний сільському голові, громаді, за активність та згуртованість. Нехай в цій будівлі завжди лунає щасливий дитячий сміх. А в Зимноводівській громаді буде ще багато таких радісних подій, як сьогодні», – зазначив під час відкриття садка голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкта становить понад 56 млн. грн.

Садок розрахований на 160 місць.

Відео