Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Зимноводівській громаді з‘явиться нова школа
29 Січня, 10:02

У Зимноводівській громаді з‘явиться нова школа

Вже наступного року у Зимноводівській громаді добудують нову школу на 500 учнівських шкіл. Про це повідомили у Львівській  ОДА.

З’явиться школа у селі Суховоля. Будівництво навчального закладу почали ще у 2016 році. Тут вимурували більшу частину основної будівлі, провели часткове накриття та встановили вікна. Такі будівельні роботи коштували близько 31 млн гривень.

У 2020 році Зимноводівська сільська рада повторно провела тендер на суму 110,5 млн гривень. Загальна вартість робіт складає майже 145 млн гривень.

Будують школу у межах програми «Велике Будівництво». Завершити всі ремонтні роботи мають до осені 2023 року.

«Об’єкт передбачає значний об’єм робіт, відтак підрядник і замовник мають відповідально поставитись до його реалізації, скласти календарний план-графік і подати в обласну адміністрацію, щоб у вересні 2023 року діти громади пішли в нову сучасну школу», – повідомив Андрій Годик, перший заступник голови Львівської ОДА.

Загалом тут з’явиться двоповерховий будівля з облаштуванням спортивного та актового залів, майстерень для трудового навчання, будівлі котельні, гаражу на два шкільні автобуси, трансформаторної підстанції.

Також збудують спортивні та ігрові майданчики, підведуть інженерні мережі, зроблять внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, закуплять необхідне обладнання.

Схожі новини