Убивця Андрія Чоби зі Судової Вишні все життя проведе за гратами – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Убивця Андрія Чоби зі Судової Вишні все життя проведе за гратами
18 Лютого, 16:10
logo-black

Убивця Андрія Чоби зі Судової Вишні все життя проведе за гратами

Юлія Швидко

Залізничний суд Львова виніс вирок 33-річному львів’янину Євгену Семенюку, який у липні 2016-го убив Андрія Чобу з міста Судова Вишня Мостиського району. Конфлікт виник раптово під час перегляду футболу у кафе на вулиці Патона у Львові. Євген накинувся на Андрія з ножем, тричі ударив. Потрапив в артерію. Андрія не вдалося врятувати.

2,5 року Семенюк у слідчому ізоляторі чекав на покарання. Його присудили до довічного ув’язнення.

«Увесь цей час ми жили у страху: засудять – не засудять, скільки дадуть. Тепер повірили, що справедливість є на світі. Нехай до кінця свого життя посидить у в’язниці. Можливо, зрозуміє, що накоїв, – говорить LMN вдова Чоби Руслана. – Через нього наша донька залишилися сиротою. Їй зараз 5 рочків, вона досі постійно чекає, коли татко повернеться з роботи. Ще не розуміє, що більше ніколи його не побачить».

Семенюк та Чоба не були знайомі. Вперше зустрілися у день вбивства. Семенюк – раніше судимий.

«Коли це трапилося, я впізнала вбивцю: ми жили в одному районі Львова, навчалися в одній школі, – додає Руслана. – Уже тоді він був важкою дитиною. Тоді зв’язався з бандитами. Разом з ним напав на одного чоловіка, аби пограбувати. Побив та залишив на морозі. Той замерз. Євген за це відсидів. Але, як бачимо, його це нічого не навчило. Не може така людина ходити на волі».

У Судовій Вишні Андрія згадують як добру та спокійну людину.

«Він завжди намагався уникати конфліктних ситуацій. Навіть якщо хтось у компанії з кимось сварився, вмів заспокоїти і все перевести на жарт. Ніколи ні на кого зла не тримав. Андрій був дуже доброю і щирою людиною. Завжди таким залишиться у нашій пам’яті», – кажуть однокласники покійного.

  • 0
  • 4318
Відео