Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Учасники акції «Зелене горнятко» у Миколаєві отримають подарунок
19 Серпня, 15:01
logo-black

Учасники акції «Зелене горнятко» у Миколаєві отримають подарунок

Вікторія Ничта

Засновниці ГО «ЕКО-Платформа» у Миколаєві організували акцію «Зелене горнятко». Такий захід у місті відбувається вперше.

«На акцію нас надихнуло те, що у міських смітниках, і не тільки, надто багато одноразових стаканчиків від різноманітних напоїв, — розповідає LMN активістка Ольга Марків. – Сьогоднішня молодь вже навчилася цінувати свій час. Все частіше молоді люди беруть каву із собою і випивають її, як то кажуть, на ходу. А посудина, в яку наливають каву, звичайно ж, прямує у смітник. Тому ми вирішили організувати акцію «зелене горнятко». Тепер кожне повернуте паперове горнятко від напоїв, придбаних «зі собою» в закладі «Гора Караван Бар», наблизить вас до безкоштовного отримання улюбленого еспрессо, американо або капучино. Та не дозволить паперовому стаканчику потрапити до загального смітника. Адже, насправді, паперові горнятка – зовсім не паперові. Аби зробити їх водонепроникними, покривають зсередини полістироловою плівкою або LDPE-покриттям, тому їх вартує передати на перероблення».

Тепер свідома молодь Миколаєва може допомогти зробити своє місто чистішим.

«Стати учасником акції зовсім просто, — продовжує Ольга Марків. – Достатньо придбати напій «зі собою» в «Гора Караван Бар» та отримати спеціальну візитівку. Потім повернути паперове горнятко від напою в заклад, де є спеціально облаштоване для цього місце. На візитівці вам поставлять спеціальну відмітку. Якщо ви повернете шість паперових горняток, сьоме (еспрессо, американо або капучино) отримаєте безкоштовно».

Усі горнятка власники «Гора Караван Бар» передадуть до сортувального центру ГО «Еко-Платформа».

Схожі новини