Учні ліцею на Сихові, який постраждав від ракетного обстрілу, повернуться за парти вже у середині січня | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Учні ліцею на Сихові, який постраждав від ракетного обстрілу, повернуться за парти вже у середині січня
03 Січня, 17:30

Учні ліцею на Сихові, який постраждав від ракетного обстрілу, повернуться за парти вже у середині січня

Ліцей «Оріяна», який минулого тижня найбільше постраждав від ракетного обстрілу Львова, продовжить зимові канікули на тиждень, щоб завершити найнеобхідніші ремонтні роботи. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Згідно з графіком, учні ліцею мали повернутися із зимових канікул 7 січня. Однак через ракетний обстріл цей навчальний заклад суттєво постраждав. Зараз тут оперативно проводять першочергові ремонтні роботи і планується, що діти повернуться до школи за 2 тижні – тобто з 15 січня.

 

 

«Ми переконані, що навчання онлайн не є настільки результативним, як живе спілкування учнів і вчителів, тому робимо все можливе, щоб діти якомога скоріше повернулися за парти. Ця школа сильно постраждала від ворожого обстрілу 29 грудня: вибиті вікна, зруйновані двері та стіни. Частину приміщень ліцею ми відновимо до середини січня і діти будуть тут навчатися. Оскільки інша половина навчального закладу є більш пошкодженою, і тут неможливо оперативно все полагодити, якийсь час діти ліцею «Оріяна» будуть навчатися в дві зміни у відремонтованих приміщеннях», – пояснив Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львівської міської ради.

Зазначимо, що ліцей «Сихівський» та середня загальноосвітня школа №86, які також зазнали часткових руйнувань через ворожий обстріл, повернуться до навчання в запланований заздалегідь час – 15 січня.

 

Відео