Учні старших класів матимуть дистанційне навчання | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Учні старших класів матимуть дистанційне навчання
21 Січня, 14:31

Учні старших класів матимуть дистанційне навчання

З понеділка, 24 січня, учні 5-11 класів львівських шкіл переходять на дистанційне навчання. Таке рішення сьогодні прийняла міська комісія ТЕБ і НС на засіданні.

Після засідання комісії міський голова Львова Андрій Садовий на брифінгу повідомив, що з 24 січня старшокласники львівських шкіл перейдуть на дистанційне навчання. Причиною цього стало різке збільшення хворих на ковід серед дітей.

«Такої динаміки ми у Львові за два роки не бачили. Щоб ви розуміли, сьогодні на ранок 27 тисяч дітей не прийшли до школи, хворих орієнтовно 10 тисяч. Велика частина на самоізоляції і частина не прийшла, бо цілі класи пішли на дистанційне навчання», – розповів Андрій Садовий. Він також додав, що на онлайн-навчання переходить й усе позашкілля.

24 січня комісія ТЕБ і НС засідатиме повторно, щоб вирішити, чи доцільно відправляти на онлайн-навчання учнів 1-4 класів.

Нагадаємо, що члени обласної комісії ТЕБ і НС рекомендували перейти на дистанційне навчання закладам освіти у випадку, якщо показники захворюваності на ГРВІ там перевищують 50%. Однак остаточне рішення ухвалюють комісії ТЕБ і НС територіальних громад, зважаючи на ці показники.

Відео