Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Учора госпіталізували: на Львівщині помер ще один чоловік з підозрою на COVID-19
14 Квітня, 12:22

Учора госпіталізували: на Львівщині помер ще один чоловік з підозрою на COVID-19

Цієї ночі у Львівській обласній інфекційній лікарні помер 71-річний львів’янин. У нього підозрюють Covid-19. Біоматеріал чоловіка відправили на ПЛР-дослідження, очікують результатів, повідомив заступник директора інфекційної лікарні Ігор Берник.

Як повідомляє Zaxid.net, в інфекційну лікарню чоловіка госпіталізували вчора. У нього було запалення легень, окрім того, пацієнт мав супутні захворювання, зокрема цукровий діабет. Результати  ПЛР-дослідження мають бути відомі сьогодні. З епіданамнезу, який зібрали лікарі, чоловік не був за кордоном, з хворими на коронавірус не контактував.

Зараз в інфекційній лікарні, за словами Ігоря Берника, перебуває 86 хворих, у 37 з них підтверджено діагноз Covid-19. Стан 20 пацієнтів – важкий, вони отримують медичну допомогу і очікують результатів ПЛР-досліджень.

Нагадаємо, станом на ранок вівторка, 14 квітня, на Львівщині коронавірус лабораторно підтвердили у 136 мешканців Львова і області. До цієї кількості хворих входять і шестеро людей, які одужали, і п’ятеро хворих, які померли.

Зауважимо, за останню добу Львівський обласний центр провів 116 досліджень ПЛР, 12 результатів – позитивні.

 

  • 0
  • 2659
Схожі новини