Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Учора Львівщина двічі була під загрозою ракетного удару, – Козицький
17 Квітня, 13:26

Учора Львівщина двічі була під загрозою ракетного удару, – Козицький

Учора на Львівщині двічі була під загрозою ракетного удару з боку ворога. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Двічі сирена сповіщала про повітряну тривогу (від 9 ранку 16 квітня до 9 ранку 17 квітня). Була загроза повітряно-ракетного удару з літаків зі сторони білорусі, у другому випадку – повітряно-ракетного удару з літаків стратегічної авіації рф», – написав він.

Козицький додав, що за добу Львівщина прийняла і розселила ще 1130 вимушено переміщених осіб. Офіційно за весь час війни область прихистила понад 317 тисяч вимушено переміщених осіб. Ще близько 200 тисяч розмістилися в приватному секторі.

Також вчора висадили близько 50 тисяч дубів та сосен на території 10 лісництв Львівської області у межах акції «Ліс Перемоги». До цієї акції долучились 8 областей України та 13 країн світу.

«Акція ставила за мету не тільки висадити дерева, які у майбутньому свідчитимуть про нашу перемогу, але й зібрати 3 мільйони гривень благодійних внесків для закупівлі амуніції для українських військових», – пояснив Козицький.

Додамо, кордон на виїзд через пункти пропуску у Львівській області вчора перетнули 16 тисяч осіб. Від початку повномасштабного вторгнення – 1 мільйон 652 тисячі людей.

Схожі новини