Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Учителя трудового навчання знайшли мертвим у ставку на Яворівщині
31 Травня, 11:19
logo-black

Учителя трудового навчання знайшли мертвим у ставку на Яворівщині

Юлія Швидко

Вчора о другій дня у селі Новини Яворівського району з невеличкого ставка біля людських городів витягнули тіло 68-річного учителя трудового навчання Михайла Пеленя. Що стало причиною смерті, з’ясовують паталогоанатоми.

«Ще за півгодини до трагедії Михайла Миколайовича бачив місцевий мешканець, який косив траву. Вчитель сказав йому «Дай Боже щастя». Розповідав, що заніс борінку, тепер йде сапкою обробляти картоплю. Жінка чекала його на обід. Коли не прийшов, пішла шукати. Побачила у ставку. Покликала сусідів, які його витягнули. Він уже не дихав. Лікарі на «швидкій» констатували смерть», – розповідає LMN Василь Максимик, голова Залузької сільради, до якої належать Новини.

У селян є свої припущення, як чоловік міг загинути. Кажуть, що після роботи на городі пішов мити руки. Йому стало зле, послизнувся та упав в ставок.

«Не чув, аби Михайло Миколайович скаржився на здоров’я. Грав у футбол, добре плавав, узимку обливався крижаною водою з криниці. Ще працював у школі.  Учні його дуже любили та поважали. З дружиною виховали трьох дітей – дві доньки та сина. В одної з його доньок кілька років тому сталося горе – раптово помер чоловік. Залишилася вдовою з дитиною на руках. Жила з батьками, то Михайло Миколайович в усьому їй допомагав, підтримував», – додає Василь Максимик.

Мешканці Новин розповідають, що цей ставок люди самі облаштували, аби водою з нього напувати худобу, підливати городину.

Фото: ілюстративне

Схожі новини