Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ударно-хвильова терапія врятує при болю в тригерних точках
26 Березня, 13:51

Ударно-хвильова терапія врятує при болю в тригерних точках

Переважній більшості людей поняття «тригерні точки» знайоме. Вони є головною причиною болю в спині, шиї, плечах, кінцівках. Це болючі ущільнення м’язів, що в народі називають відкладенням солей, а науково – міофасціальний синдром. Їх можна легко прощупати пальцями. Виникають тригерні точки від перенапруження та постійного тривалого навантаження м’язів. Така проблема характерна для людей, які мало рухаються, занадто багато часу перебувають за комп’ютером, довготривало кермують автомобілем.

porushennya-m-yazovoyi-funktsiyi

Тригерні точки виникають внаслідок порушення м’язової функції. Поширені порушення:

  • Слабка осанка.

  • Хронічні перенапруження, викликані монотонністю рухів.

  • Переохолодження.

  • Стреси та емоційна нестабільність.

  • Травми та розтяжки.

У медичному центрі «Уросвіт», що на Львівщині, при лікуванні болю в плечах, спині, шиї та попереку (так званих тригерних точках) широко застосовують метод ударно-хвильової терапії. Він вважається найефективнішим серед тих, що не вимагає операційного втручання. Мало хто знає, що методом УХТ виліковуються м’язові болі, що довго турбують та не вщухають.

Ударно-хвильова терапія дає колосальний результат тим, хто страждає від м’язового болю в шиї, плечах, попереку, навіть тоді, коли проблема незгасаюча, довготривала та вже загострена. Наприклад, людині нестає сил через натягнутість та напруженість м’язів робити такі прості речі, як одягати светр чи зав’язувати шнурки.

patsiyenty-pid-chas-ukht-768x576

Вже після кількох лікувальних процедур радіальними ударними хвилями біль в тригерних точках відступає. Пацієнти «Уросвіту», які пройшли курс УХ-терапії з метою лікування відкладення солей, скутості та хворобливих відчуттів у м’язах, відмічають поліпшення загального почуття та відновлення рухливості. Залежно від тяжкості перебігу захворювання в кожному індивідуальному випадку лікар призначає від 5-ти до 10-ти процедур апаратом УХТ. Процедура недовготривала, тож не займе більше 20-ти хвилин часу. Терапію рекомендується повторювати кілька разів на рік.

tryherni-tochky-potrebuyut-ukht-768x768

Тригерні точки, які мають медичну назву міофасціальний синдром, виникають внаслідок хронічного м’язового болю. Частіше за все, відчуваючи напруженість м’язів, больові відчуття, пов’язані з цим, пацієнти не звертаються за медичною допомогою, займаються самолікуванням або знеболюють різноманітними засобами.

Втім, проблему треба вирішувати. Якщо ігнорувати настанови лікаря, то з часом біль сильнішатиме, рухи сковуватимуться, м’язи вкорочуватимуться, з’являтиметься похолодіння та поколювання в кінцівках. Тож не треба зволікати! Люди довіряють своє здоров’я лікарям медичного центру «Уросвіт», які назначать ефективне лікування із застосуванням лікувальної терапії ударними хвилями на сучасному апараті DUOLITH SD1 провідного виробника медичного обладнання STORZ MEDICAL.

ukht-al-ternatyva-likuval-nomu-masazhu-768x512

Найчастіше для зменшення м’язового болю лікар назначає мануальну терапію, зокрема, лікувальний масаж. Такий метод лікування, звичайно ж, допомагає відчути довгоочікуване полегшення. Втім, вже є новий, сучасний спосіб досягти ефекту за значно коротший термін – це процедури ударно-хвильової терапії, які застосовують у медцентрі «Уросвіт».

Під час процедури лікар впливає радіальними ударними хвилями за допомогою спеціальних насадок на тригерні точки. Внаслідок УХТ процедури відбувається розслаблення м’язів, усунення тригерних «вузлів», біль та скутість зникають, а м’язи набувають здорового стану. Низькочастотні хвилі, які випромінює апарат, проникають в організм значно глибше, ніж пальці масажиста. Крім того, за своїми фізичними властивостями хвилі більш значущі, порівняно з масажем. Отож, якщо ви стали заручником постійного ниючого м’язового болю, зверніться до спеціалістів з ударно-хвильової терапії медичного центру «Уросвіт».

bezpechnyy-aparatnyy-metod-likuvannya-170x300

Ударно-хвильова терапія, як апаратний метод лікування тригерних точок, крім того, що високоефективна, ще й безпечна. В умілих руках лікарів «Уросвіту» ударно-хвильова терапія результативна вже з кількох перших сеансів. Ці хвилі, перш за все, чітко локалізуються в місці запалення. Записатися на лікування, аби деактивувати тригерні точки методом ударно-хвильової терапії, можна за телефонами або у діалоговому віконці на сайті.

Адреса: м.Львів,вул.Огієнка,3 (на території “Залізничної лікарні”). 

+38(096) 700-30-80

+38(073) 020-30-80

+38(099) 505-30-80

+38(032) 226-30-80

Фото: Уросвіту

Схожі новини