Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Люди намагаються обдурити самі себе»: священники закликають під час Великого посту менше заходити у соцмережі
05 Березня, 16:17
logo-black

«Люди намагаються обдурити самі себе»: священники закликають під час Великого посту менше заходити у соцмережі

Юлія Швидко

Сьогодні, на початку сесії Львівської міської ради, капелан отець Павло Дроздяк закликав людей під час Великого посту обмежити використання соціальних мереж.

«Ми перебуваємо в часі Святого і Великого посту. Це час, коли ми повинні трошки стишитися. Зокрема, Папа Франциск закликає на час Великого посту зменшити використання соціальних мереж», – зазначив священник.

Отець Павло каже, що люди все більше стають залежними від соцмереж. Тому інколи забувають про реальне життя.

«Під час Великого посту людям треба зуміти побути собою. У соціальних мережах, у вирі не завжди об’єктивної інформації, ми часто губимося. Інколи маємо вільну хвилинку, то автоматично заходимо у Фейсбук. Беззмістовно гортаємо стрічку – і на це йде не одна година. А цей час можна було би присвятити сім’ї, дітям, батькам, чи почитати цікаву книжку. Принаймі, у час посту треба звільнятися від залежності від соцмереж», – каже LMN отець Павло Дроздяк.

Священник наголошує, що багато людей зараз страждає від інформативного штурму. Від нього виникають різні захворювання – від нервових до серцевих.

«Буває, що люди не йдуть до церкви, а наче моляться у соцмережі. Пригадую випадок, коли померла одна особа. Користувачі інтернету написали багато слів співчуття, намалювали сумні смайлики, а на похороні церква була майже порожньою, лише родичі стояли, – додає отець Павло. – У соцмережах один одному перекидають «листи щастя» – іконки. Це вже якийсь фетишизм, типу червону нитку на руку почепити, чи оберіг собі придумати. Для чого вітати зі святами, які самі не святкуєте? Соцмережі призвели до того, що люди намагаються обдурити самі себе».

Фото: ілюстративне

Схожі новини