Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«УГП була, є і буде!»: у політсилі спростували фейк про розпуск партії
04 Лютого, 20:41

«УГП була, є і буде!»: у політсилі спростували фейк про розпуск партії

Сьогоднішня заява екс-партійця УГП Тараса Чолія про нібито припинення існування політичної сили – не відповідає дійсності. З такою заявою у відеозверненні виступив один із співзасновників партії Богдан Панкевич.

«Місцеві вибори 2020 року мобілізували багато наших прихильників, завдяки яким УГП пройшла у Львівську облраду, районні ради і багато рад ОТГ. Сьогодні Українська Галицька Партія має 219 депутатів у трьох областях: Львівській, Тернопольській та Івано-Франківській.

Це спільний результат всієї нашої команди!

Знаючи, що в ЛОР пройшло багато депутатів з корупційною репутацією під прапорами інших політичних сил, Політрада УГП застерігла своїх депутатів від створення з ними коаліції. Особливо із тими представниками, з якими УГП вже майже рік судиться!!!

Та, на жаль, обласні депутати проігнорували рішення Політради.

Політрада запропонувала компромісне рішення: ми попросили нашу фракцію відкликала свій підпис під сумнівним Меморандумом. Але депутати не захотіли цього зробити. Більше того, розпочали дискредитацію та очорнення керівництва партії. Тому керівника, заступника та членів ради обласної організації ми виключили з партії.

Сьогоднішня заява екс-партійця Тараса Чолія про нібито припинення існування нашої партії – НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ.

Впевнені, що УГП дала добрий приклад всім іншим політичним силам, які цінності та принципи повинні сповідувати справжні політичні партії», – йдеться у зверненні.

 

Схожі новини