Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
УЄФА перенесла фінал Ліги Чемпіонів до Парижа
25 Лютого, 12:19

УЄФА перенесла фінал Ліги Чемпіонів до Парижа

УЄФА перенесла Фінал Ліги чемпіонів з футболу з Санкт-Петербурга в Париж через військове вторгнення Росії в Україну. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні. Матч відбудеться на «Стад де Франс» 28 травня, пише zaxid.net.

Також  представники УЄФА вирішили, що російські та українські клуби і національні команди, які беруть участь у змаганнях, проводитимуть свої домашні матчі на нейтральних майданчиках до подальшого повідомлення.

Додамо, фінальний матч Ліги чемпіонів мав відбутися 28 травня на «Газпром Арені» у Санкт-Петербурзі. Однак після того, як Росія почала концентрувати війська на кордонах України, а також визнання «ДНР» та «ЛНР» низка європейських політиків виступила за перенесення матчу з країни-агресора. УЄФА до останнього не ухвалювала рішення, повідомляючи, що слідкує за ситуацією.

Лише вчора, 24 лютого, після російського вторгнення виконком УЄФА повідомив, що сьогодні, 25 лютого, скликає позачергове засідання виконкому щодо війни в Україні, а також засудила військове вторгнення Росії в Україну.

 

 

Схожі новини