Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна і Росія домовилися про гуманітарні коридори у найгарячіших точках
03 Березня, 20:48

Україна і Росія домовилися про гуманітарні коридори у найгарячіших точках

Сьогодні під час другого раунду переговорів між Україною та Росією “досягли розуміння” щодо спільного забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного цивільного населення з місць найзапекліших боїв, повідомляє Українська правда з посиланням на радника голови Офісу президента Михайла Подоляка.

“Сторони досягли розуміння щодо спільного забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного цивільного населення, а також для доставки медикаментів та продуктів харчування до місць найбільш запеклих боїв, із можливістю тимчасового припинення вогню на період, коли здійснюватиметься евакуація в секторах, де вона поводиться”, – розказав він.

Михайло Подоляк уточнив, що припинення вогню можливе не скрізь, а лише в тих місцях, де будуть розташовані гуманітарні коридори, на час проведення евакуації.

“З цією метою найближчим часом будуть організовані спеціальні канали зв’язку та взаємодії та будуть сформовані відповідні логістичні процедури”, – сказав він.

За словами Подоляка, сторони “досить докладно” обговорили гуманітарний аспект, оскільки багато міст зараз перебувають в оточенні, і ситуація з продуктами харчування, медикаментами, можливістю евакуації є драматичною.

“На превеликий жаль, ми не отримали тих результатів, на які розраховували”, – резюмував він.

Схожі новини