Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна очікує на першу партію ліків проти коронавірусу, – МОЗ
26 Жовтня, 19:30

Україна очікує на першу партію ліків проти коронавірусу, – МОЗ

Ілона Орнат

В Україні очікують на лікувальний засіб «Ремдесивір», який має допомогти медикам у боротьбі проти COVID-19. Перша партія прибуде найближчим часом. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко.

“Найближчим часом в Україну прибуде перша партія лікарського засобу – близько 14 тисяч флаконів. Загальна процедура закупівлі передбачає придбання 28 тисяч 200 одиниць лікарського засобу для лікування 4 тисяч 700 госпіталізованих пацієнтів, хворих на COVID-19”, –  повідомив Іващенко.

Минулого тижня МОЗ дозволило привести цей препарат в Україну, попри те, що він поки не зареєстрований у нашій країні.

Лікарський засіб “Ремдесивір” входить до групи медикаментів, які використовують для лікування коронавірусної інфекції. Цей препарат широко застосовується для екстреного використання у таких країнах світу, як США, Японія, Австралія, країни ЄС (Франція, Іспанія, Хорватія, Румунія та ін.). Використовувати препарат рекомендовано для пацієнтів від 12 років, яким необхідна госпіталізація.

Попри заяви МОЗу, варто зауважити, що раніше європейські вчені провели клінічне тестування препарату. За попередніми результатами «Ремдесивір» майже не впливає на процес лікування проти коронавірусної інфекції.

Схожі новини