Україна перемагає Шотландію у матчі відбору на чемпіонат світу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Україна перемагає Шотландію у матчі відбору на чемпіонат світу
01 Червня, 23:52

Збірна України перемагає Шотландію з рахунком 3-1 та виходить до фіналу відбору на чемпіонат світу 2022.

Збірна України відкрила рахунок у матч на 33 хвилині.  Маліновський віддав феноменальне закидання на Ярмоленка, який обробив м’яч одним дотиком і влучив у ворота.

На 49 хвилині Караваєв виконав подачу в штрафний майданчик на Яремчука, який відправив м’яч у дальній кут воріт!

На 79 хвилині Шотландія зуміла забита у ворота української збірної.

Але  в додатковий час Зінченко віддав ідеальну передачу на Довбика, який вийшов один на один, переграв воротаря і забив третій гол до рахунку збірної.

Отже, нам потрібна ще одна перемога – над Вельсом. Матч відбудеться 5 червня о 19.00. Переможець цього поєдинку поїде на чемпіонат світу.