Україна побила власний рекорд за кількістю медалей на Всесвітніх іграх | Львівська мануфактура новин
Україна побила власний рекорд за кількістю медалей на Всесвітніх іграх
17 Липня, 16:17

Збірна України здобула 39 медалей на Всесвітніх іграх та побила власний рекорд за кількістю нагород на змаганнях. Про це повідомляє Суспільне:Спорт

У передостанній день Всесвітніх ігор-2022 у Бірмінгемі (США) українці виграли 5 медалей.

У воднолижному спорті Данило Фільченко виграв золото. Чемпіонами у спортивній акробатиці серед дуетів стали Богдан Пограничний і Данило Стецюк. Серед жінок Вікторія Куницька, Олександра Мальчук та Дарина Пом’яновська отримали бронзу.

В джиу-джитсу Богдан Мочульський здобув золото у вазі до 62 кг, а Богдана Голуб стала другою у дисципліні “не-ваза”.

Загалом у збірної України 39 медалей – 13 золотих, 11 срібних та 15 бронзових. Це рекорд нашої команди за всю історію участі у Всесвітніх іграх.

У загальному медальному заліку Україна йде третьою. Попереду Німеччина (23-6-14) та США (13-15-7).