Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному форматі (ВІДЕО)
30 Вересня, 17:09

Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному форматі (ВІДЕО)

Під головуванням президента Володимира Зеленського 30 вересня відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони. За підсумками президент Володимир Зеленський заявив, що Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку.

Президент у відеозверненні наголосив, що Україна продовжуватиме посилюватися та працювати над деокупацією всієї території.

Де-факто ми вже пройшли свій шлях до НАТО.
Де-факто ми вже довели сумісність зі стандартами Альянсу. Вони реальні для України – реальні на полі бою та в усіх аспектах нашої взаємодії.
Ми довіряємо одне одному, ми допомагаємо одне одному, і ми захищаємо одне одного. Це і є Альянс.
Де-факто. Сьогодні Україна подає заявку, щоб зробити це де-юре. За процедурою, яка відповідатиме нашому значенню для захисту всієї нашої спільноти. У пришвидшеному порядку.
Ми робимо свій визначальний крок, підписуючи заявку України на вступ у пришвидшеному порядку до НАТО, – зазначив Зеленський.

 

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини