Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна продає браслети з металу з «Азовсталі», щоб закупити дрони для ЗСУ
06 Жовтня, 12:40

Україна продає браслети з металу з «Азовсталі», щоб закупити дрони для ЗСУ

Платформа United24 запустила проєкт «Азовсталь. Символ незламності», щоб зібрати кошти на підтримку України під час війни. Перша частина ініціативи — продаж браслетів, виготовлених з останньої довоєнної партії металу заводу «Азовсталь». Про це повідомили у Офісі президента.

Через обмежений обсяг сталі виготовили 10 тисяч браслетів. Кожен виріб створений із 5 грамів сталі, виробленої на прокатному стані 3600 «Азовсталі». Саме з такого сплаву 1981 року виготовили шахту для запуску космічного корабля, а 2012-го — новий саркофаг для Чорнобильської АЕС.

6eced9b2170aa683f86eb0623ff0f705_1665035912_extra_large

Дизайн браслетів — паракорд із вигравіюваним гербом України — розробив ювелірний дім SOVA. Вартість одного виробу — 1500 грн. Придбати браслет можна на сайті United24 або в мережі ювелірних магазинів. Доставлятиме браслети власним коштом партнер проєкту — «Нова пошта».

Увесь прибуток від продажу спрямують на закупівлю дронів для ЗСУ.

 

 

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини