Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна та Польща збільшать пропускну спроможність пункту «Краковець – Корчова»
11 Червня, 15:30

Україна та Польща збільшать пропускну спроможність пункту «Краковець – Корчова»

Стартував проект «Відкритий кордон», в рамках якого Україна та Польща домовились найближчим часом  збільшити пропускну спроможність на пункті пропуску «Краковець – Корчова» щонайменше удвічі.

В рамках проекту «Відкритий кордон» планують повністю побудувати нові та модернізувати існуючі пункти пропуску на західних кордонах. У червні уряд України створив робочу групу з питань розвитку та розбудови пунктів пропуску «Відкритий кордон». Створення групи дозволить оперативно вирішувати усі проблеми на українсько-польському кордоні, а також розробити спільний покроковий план покращення роботи.

Польща створить інфраструктуру, яка дозволить збільшити до одинадцяти кількість смуг руху для вантажівок на Краковецькому кордоні, щоб пришвидшити пропуск на виїзд з України. В першу чергу – зерновозів та порожніх бензовозів для палива. Також надасть українським прикордонникам контейнерний модуль для створення і запуску нового пункту пропуску. Крім того, обидві сторони забезпечать достатню кількість прикордонників.

«Такі позитивні зміни – результат тісної співпраці та дружби України і Польщі, який забезпечить ще кращу  логістику між Україною та Європою. Впевнений, що збільшення пропускної спроможності пропуску «Краковець – Корчова» розвантажить інші пункти пропуску польсько-українського кордону», – коментує Павло Бакунець, нардеп з Прикордоння.

У Львівській митниці зазначають, що пункт пропуску буде працювати у звичному режимі, допоки не запуститься нова ділянка кордону.

Схожі новини