Україна та Польща збільшать пропускну спроможність пункту «Краковець – Корчова» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Україна та Польща збільшать пропускну спроможність пункту «Краковець – Корчова»
10 Червня, 13:27

Україна та Польща збільшать пропускну спроможність пункту «Краковець – Корчова»

Впродовж наступних тижнів Україна та Польща збільшать пропускну спроможність на пункті пропуску “Краковець-Корчова” щонайменше на 50%. Про це повідомило Міністерство інфраструктури.

В рамках проєкту “Відкритий кордон” відбудеться збільшення кількості смуг для вантажівок та створення додаткових павільйонів для митного та паспортного контролю.

Про це Україна і Польща домовилися в рамках міжурядових консультацій, які відбулися на пункті пропуску “Краковець-Корчова”.

“Розраховуємо, що збільшення пропускної спроможності пропуску “Краковець-Корчова” розвантажить інші пункти пропуску польсько-українського кордону. Цей пілотний проєкт є безпрецедентним успіхом нашої співпраці, здатним прокласти шлях наступним проєктам”, – зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Зазначимо, роботи з обох сторін кордону розпочинаються уже в п’ятницю, а нові павільйони на пунктах пропуску будуть створені впродовж найближчих тижнів.

У рамках домовленостей Польща створить інфраструктуру, яка дозволить збільшити до одинадцяти кількість смуг руху для вантажівок. Окрім того, Польща надасть українським прикордонникам контейнерний модуль для створення і запуску нового пункту пропуску, а обидві сторони забезпечать необхідну кількість прикордонників та митників.

«В рамках проєкту «Відкритий кордон» планується повністю побудувати нові та модернізувати існуючі пункти пропуску на західних кордонах», – зазначили в міністерстві.

Нагадаємо, у червні уряд України створив робочу групу з питань розвитку та розбудови пунктів пропуску “Відкритий кордон”, яку очолив Кубраков. Створення групи дозволить оперативно вирішувати усі проблеми на українсько-польському кордоні, а також розробити спільний покроковий план покращення роботи пунктів пропуску.

Відео