Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна та росія провели обмін тілами загиблих військових
04 Червня, 18:27

Україна та росія провели обмін тілами загиблих військових

У четвер, 2 червня, на лінії фронту в Запорізькій області між Україною та росією відбувся обмін тілами загиблих військових. Про це повідомили в Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій.

 

«У результаті переговорів за участі Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, було досягнуто домовленість про обмін тілами за формулою “160 на 160″», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до операції, крім Міністерства, були залучені також Головне управління розвідки Міноборони, Служба безпеки України, Генштаб ЗСУ та інші силові структури України.

Раніше полковник ЗСУ Володимир Лямзін повідомляв, що Україна готова передати тіла сотень загиблих російських солдатів, здебільшого зібрані після боїв у Київській та Чернігівській областях, проте від росії звернення щодо передачі не надходили.

Відповідно до норм міжнародного права, після завершення активної фази конфлікту сторони мають повернути тіла померлих військових іншої країни. За даними Генштаб ЗСУ, станом на ранок 4 червня росія вже втратила приблизно 31 050 своїх солдатів на території України.

  • 0
  • 304
Схожі новини