Україна входить до трійки лідерів Євроігор за кількістю медалей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Україна входить до трійки лідерів Євроігор за кількістю медалей
25 Червня, 17:55

Україна входить до трійки лідерів Євроігор за кількістю медалей

У польському Кракові тривають Європейські ігри 2023 року, на яких представлена і збірна України. Як свідчать дані з офіційного сайту змагань, збірна України наразі входить до трійки лідерів за ктлькіст медалей.

У скарбничці нашої збірної вже 10 золотих, 7 срібних та 3 бронзові нагороди. Більше золотих нагород є лише в Іспанії та Італії – 15 та 11 відповідно.

Одну з медалей для збірної України виборола і представниця Львівщини Валерія Терета – разом з Людмилою Лузан вона фінішувалп першою у фіналі в каное-двійці на 500 м.

«Після того, як ми фінішували, ми були трохи шоковані, що нам вдалося вибороти золото, – зізналася Валерія Терета. – І хоч ми на це сподівалися, але особисто я повірити не могла. Для мене це перший дорослий старт такого рівня, і ми лише нещодавно з Людою разом почали змагатися в двійці. Я щаслива, що не підвела її, адже вони з Анастасією Четверіковою задали високу планку, привчили вболівальників до перемог. Тому мені було важливо втримати цей рівень, довести всім, що жіноче каное в Україні – це дуже сильний вид».

Нагадаємо, Україна втретє бере участь у Європейських іграх. На перших змаганнях наша команда посіла восьме місце в медальному заліку. А попередні Євроігри завершила на третій сходинці в медальному заліку – “синьо-жовті” виграли 51 медаль: 16 золотих, 17 срібних і 18 бронзових.

Відео