Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна водночас зможе отримати три різні вакцини від коронавірусу, – Шмигаль
18 Січня, 13:33

Україна водночас зможе отримати три різні вакцини від коронавірусу, – Шмигаль

У перших партіях вакцини від COVID-19 Україна, ймовірно, отримає три різних препарати. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів в інтерв’ю «Інтерфакс-Україні».

«Ми є учасниками всесвітньої ініціативи COVAX, а також зверталися до всіх наших партнерів щодо необхідності поставки перших партій вакцини якомога скоріше… На сьогодні є змога обирати з трьох вакцин, і скоріше за все, в перших партіях ми будемо мати якраз три різні вакцини. Всі вони однозначно будуть ліцензовані в Україні, однозначно будуть  схвалені ВООЗ і в інших країнах. Тобто, це будуть вакцини з підтвердженим відсотком ефективності», – пояснив Денис Шмигаль.

Він також зауважив, що Україна отримає вакцину не пізніше лютого.

Крім того, ведуться перемовини ще з 6 компаніями-виробниками.

«Ці компанії сьогодні мають дві стадії клінічних досліджень. Проводять третю, реєструються в інших країнах і в Всесвітній організації охорони здоров’я, як офіційна і легалізована вакцина. Практично зі всіма Міністерство охорони здоров’я підписало non-disclosure agreement. Це означає, що ми не маємо права обговорювати публічно ці речі, тому я не можу називати якісь назви чи параметри», – пояснив прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль додав, що після реєстрації вакцини в Україні, її також зможуть ввозити комерційні підприємства.

«Я переконаний, що це будуть паралельні процеси з державною вакцинацією», – зазначив Шмигаль.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини