Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна заповнила другу частину опитувальника для отримання статусу кандидата в ЄС
09 Травня, 17:15

Україна заповнила другу частину опитувальника для отримання статусу кандидата в ЄС

Володимир Зеленський повідомив про передачу другої частини заповненої анкети-опитувальника для отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС. Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн сказала, що рішення можуть ухвалити вже в червні.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента.

Зеленський зазначив, що другу частину анкети-опитувальника передають главі представництва ЄС в Україні Матті Маасікасу. Він наголосив, що отримання Україною статусу кандидата в ЄС має велике значення для українського народу та Збройних сил.

Зі свого боку Урсула фон дер Ляєн наголосила, що Єврокомісія наполегливо працюватиме над розглядом заповненої української анкети-опитувальника, щоб ухвалити рішення в червні 2022 року.

«Я дуже вражена швидкістю, з якою ви підготували відповіді на наш опитувальник. Це стимулюватиме Європейську комісію працювати швидше», — сказала вона.

Урсула фон дер Ляєн наголосила, що сьогодні Україна бореться за спільні європейські цінності та демократію, тож ЄС і надалі надаватиме їй підтримку, зокрема й фінансову. Вона повідомила про роботу над створенням Трастового фонду для відбудови України.

Схожі новини