Україна здобула перше золото на Олімпіаді у Токіо | Львівська мануфактура новин
Україна здобула перше золото на Олімпіаді у Токіо
04 Серпня, 14:51

Українець Жан Беленюк здобув першу золоту медаль для України на Олімпійських Іграх у Токіо, передає Українська правда. У фіналі з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кілограмів Беленюк здолав угорця Віктора Лерінца з рахунком 5:1 і став олімпійським чемпіоном.

Беленюк вже є срібним призером Олімпіади-2016. Перед змаганням казав, що нічого, крім перемоги, його сьогодні в фіналі не влаштує.

«З угорцем Віктором Лорінцем ми зустрічалися разів десять – і я жодного разу не програв. Сподіваюся, так буде і в середу», – говорив Беленюк.

Українець спокійно почав поєдинок, віддавши супернику перший період – 0:1, йдеться на сайті Відділення НОК України у Львівській області. А в другому періоді ми побачили на килимі справжню чемпіонську боротьбу Жана Беленюка. Після своєї звитяги Жан Беленюк прямо на килимі станцював український гопак.

Нагадаємо, попередніми днями на Олімпіаді в Токіо Україна здобула вісім медалей. Михайло Романчук взяв «срібло» і «бронзу» в плаванні. Також бронзовими призерами стали дзюдоїстка Дарина Білодід, шпажист Ігор Рейзлин, борчиня Алла Черкасова, дует стрільців з пневматичного пістолета Олена Костевич/Олег Омельчук і тенісистка Еліна Світоліна.

Сьогодні, 4 серпня, українець Парвіз Насібов здобув срібло з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 67 кілограмів.