Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українець хотів виїхати за кордон з документами про вагітність
12 Березня, 17:37

Українець хотів виїхати за кордон з документами про вагітність

На кордоні до Молдови українські прикордонники затримали 53-річного чоловіка, який який хотів виїхати з країни з фіктивним військовим квитком, у якому було вказано, що його комісували через “вагітність із ускладненим перебігом”. Про це повідомили у Держприкордонслужбі, пише zaxid.net.

Як повідомили прикордонники, 53-річний чоловік намагався перетнути кордон із Молдовою у пункті пропуску «Могилів-Подільський», що у Вінницькій області. Із собою він мав військовий квиток, у якому зазначалося, що він знятий з військового обліку у 2009 році, але причина зняття була датована 2021 роком.

У військовому квитку було вказано, що комісія міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на Луганщині визнала чоловіка непридатним до військової служби за ст. 73 наказу Міноборони від 14 серпня 2008 року «Вагітність, пологи та післяпологовий період, їх наслідки» з позначкою «з ускладненим перебігом».

Поліція затримала мандрівника. Наразі з’ясовують, чи це неординарний випадок, чи помилка, чи підробка документів. За фальсифікацію військового квитка чоловіку загрожує кримінальна відповідальність із обмеженням волі до 2 років.

image-134
Схожі новини