Українець роз’їжджав по Європі на вантажівці з написом «Бандера»: у Польщі розгорівся скандал | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українець роз’їжджав по Європі на вантажівці з написом «Бандера»: у Польщі розгорівся скандал
12 Грудня, 14:41

Українець роз’їжджав по Європі на вантажівці з написом «Бандера»: у Польщі розгорівся скандал

Польському перевізнику довелося вибачатися через вантажівку, український водій якої розмістив на лобовому склі великий банер з написом «Бандера». При цьому вантажівка здійснювала міжнародні рейси на польських реєстраційних номерах, повідомляє Європейська правда, посилаючись на польські ЗМІ.

Водій, найнятий в одній зі свентокшиських транспортних компаній, розмістив за склом великий банер з прізвищем Бандери, що охоплює майже всю ширину кабіни. Таким чином, цей напис став одним з найпомітніших елементів вантажівки, привертаючи увагу більше, ніж, наприклад, позначення перевізника.

Хтось сфотографував її на території Італії. Світлина потрапила в Facebook і відразу ж викликала там величезний скандал. Тему висвітили польські ЗМІ, зокрема портал «Lublin112.pl». Його автори повідомили про банер власнику вантажівки, попросивши прояснити справу. Компанія розмістила свою відповідь у Facebook.

«У зв’язку з інформацією, що надходить до нас вчора / сьогодні, ми безапеляційно відмежовуємося від пропаганди діяльності будь-якої ідеології, з якою був пов’язаний Бандера. Ми прекрасно розуміємо серйозність ситуації. Ми не терпимо таких дій. Ми нічого не знали про цю ситуацію, ми про все дізналися з Facebook. Ми приносимо вибачення всім, хто постраждав від цієї ситуації. Водій був притягнутий до відповідальності. Ми відреагували відразу після отримання інформації», – заявив перевізник.

До відповіді компанія долучила фото, на якому скло вантажівки вже позбавлене напису «Бандера».

Фото: Фейсбук

Відео