Українська команда у складі львів’янки здобула «золото» на етапі Кубка світу з кульової стрільби | Львівська мануфактура новин
04 Червня, 14:00

Команда українських майстрів кульової стрільби у складі Анастасії Німець з Львівщини, Олени Костевич з Чернігівщини та Оксани Ковальчук з Рівненщини здобули золото Кубок світу. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Змагання відбулися зі стрільби з малокаліберного пістолета на відстані 25 метрів. У фіналі українки обійшли представницю Таїланду.

Додамо, Анастасії Німець 28 років, вона спортсменка львівської школи вищої спортивної майстерності та представниця ФСТ «Динамо».

Це вже п’ята медаль української збірної на змаганнях у Баку. Зокрема до трьох з них причетні спортсмени Львівщини.

Раніше Анастасія Німець виборола бронзу етапу Кубка світу з кульової стрільби. Окрім того, вчора львів’янин Олександр Галкін з партнерами по команді виборов бронзу у стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів від трьох положень.

Наразі Україна займає другу позицію у загальнокомандному заліку. Загалом у цьому етапі світу світу зі стрільби кульової та стендової беруть участь 703 спортсмени з 65 країн.