Українські депутати просять світ відреагувати на російський шантаж | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українські депутати просять світ відреагувати на російський шантаж
25 Січня, 13:29

Українські депутати просять світ відреагувати на російський шантаж

Сьогодні український парламент вирішив звернутися до іноземних урядів через військову агресію Росії. Депутати проголосували за проєкт постанови про звернення до міжнародних інституцій та парламентів іноземних держав щодо військового шантажу відносно України з боку Російської Федерації. Про це пише Українська Правда. 

За проголосували усі фракції та групи, крім ОПЗЖ.

Текст звернення планують надіслати до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, урядів та парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій.

Тим самим депутати визнали, що вимоги Російської Федерації до міжнародних партнерів щодо недопущення реалізації європейських та євроатлантичних прагнень України, є порушенням цілої низки міжнародних договорів та принципів і норм міжнародного права.

Нагадаємо, українців просять зменшити напруження і не розганяти паніку через імовірне вторгнення Росії. Таке прохання після засідання Ради національної безпеки та оборони висловив її секретар Олексій Данілов.

Він наголосив, що війна в Україні триває від 2014 року. І загроза з боку Росії не є новиною. Ситуацію, що склалась, назвав контрольованою.

Відео