Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українські десантники знищили елітний мотострілецький підрозділ рф
19 Квітня, 12:25

Українські десантники знищили елітний мотострілецький підрозділ рф

Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ збройних сил рф з Томська. Під час бою з українськими захисниками чимало окупантів згоріли в полум’ї знищених бойових машин. Про це повідомляє пресцентр командування Десантно-штурмових військ.

«Нещодавно в районі інтенсивних боїв українськими воїнами-десантниками було розбито та знищено бронегрупу одного із підрозділів 21 окремої гвардійської червонопрапорної Омсько-Новобузької мотострілецької бригади Центрального військового округу ЗС рф, міста Томськ. Саме підрозділи цієї військової частини постійно брали участь у міжнародних навчаннях, де завойовували призові місця», – повідомило командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Тільки деяких загарбників вдалося ідентифікувати за наявними документами. Зокрема, документи молодшого сержанта з Оренбургу Саккузиєва свідчать про його недовгу військову кар’єру. Фах снайпера, навідника-командира танка та закінчення інтенсивних курсів за програмою виживання при Вольському військовому інституті матеріального забезпечення йому вже ніколи не знадобляться.

ee02f2e4-6136-4a2d-9d0c-7625842b1963
a30d0ffb-76b6-4fa8-8757-c9b7aa3b6b95

Також ідентифікували за нарукавними знаками та погонами ще одного знищеного молодого офіцера – лейтенанта Кочановського, який також закінчив своє недовге життя, як десятки інших його товаришів по службі, в статусі злочинця.

“Мабуть ніхто з елітної мотострілецької бригади з Томська не розраховував на такий розвиток подій. Вони зіткнувшись із сильною, професійною та нещадною відсіччю підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. І тепер цей ворог назавжди залишиться лежати в полях нашої священної землі”, – зазначили у пресцентрі командування.

a9c12298-3cf1-466c-8027-e84820ef672a
Схожі новини