Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українські військові не «здаватимуть» Сєвєродонецьк, який рашисти хочуть захопити до 10 червня, – Гайдай
08 Червня, 12:04

Українські військові не «здаватимуть» Сєвєродонецьк, який рашисти хочуть захопити до 10 червня, – Гайдай

Попри заяви російського керівництва, що вони контролюють Сєвєродонецьк на Луганщині, у місті тривають запеклі бої. І найближчим часом тут, а також в Лисичанську, очікують посилення бомардувань і обстрілів. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, окупанти також не контролюють трасу Лисичанськ-Бахмут, але постійно її обстрілюють. Зараз українська сторона не використовує цю трасу, доставлення гуманітарних вантажів та евакуація людей відбувається іншими шляхами.

«Плани рашистів не змінилися, вони «хочуть» до 10 червня захопити Сєвєродонецьк та «дорогу життя». На це кинуто всі рашистські сили», – заявив Гайдай.

Він наголосив, що але українські військові не планують «здавати» Сжвжродонецьк.

«Ніхто здавати Сєвєродонецьк не буде. Навіть якщо нашим військовим доведеться відійти на більш укріплені позиції, то це не буде означати, що місто хтось здає. Наші захисники дуже боляче ставлять до такого формулювання», — сказав він.

Також найближчим часом очікується збільшення обстрілів та бомбардувань Лисичанська і Сєвєродонецька, а також наступ на Сєвєродонецькому та Попаснянському напрямку.

Схожі новини