Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українські захисники відбили наступ ворога на чотирьох напрямках
28 Червня, 09:05

Українські захисники відбили наступ ворога на чотирьох напрямках

Збройні сили України відбили наступ ворога на чотирьох напрямках, зокрема, на Харківському, Лисичанському, Запорізькому та Слов’янському, повідомляє Генеральний штаб у ранковому зведенні.

На Харківському напрямку російські війська основні зусилля зосереджують на недопущенні просування наших військ до державного кордону України. Ворог продовжує штурмові дії з метою покращення тактичного становища та сковування дій підрозділів сил оборони. Українським захисникам вдалося відбити ворожу атаку у напрямку Довгалівка – Залиман. Окупанти відійшли.

«На Лисичанському напрямку противник не залишає надії взяти під контроль автошлях Бахмут – Лисичанськ. З метою викриття вогневих позицій наших підрозділів провів розвідку боєм у напрямку Миколаївка – Спірне, надалі – вів наступ у вказаному напрямку. Українські воїни успішно придушили всі спроби та змусили ворога відійти», – йдеться в повідомленні Генштабу.

На Запоріжжі наші воїни відбили штурм у напрямку Єгорівка – Павлівка. Ворог із втратами відійшов.

На Слов’янському напрямку ворог веде штурмові дії у напрямку Довгеньке – Долина та створює умови для наступу на Слов’янськ. Основні зусилля зосереджуються на продовженні наступу у напрямку Ізюм – Слов’янськ. Спробу ворожого наступу у напрямку Довгеньке – Долина наші захисники зупинили та відкинули ворога назад.

Схожі новини