Український десант висадився в Криму, був бій, – ГУР | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Український десант висадився в Криму, був бій, – ГУР
04 Жовтня, 15:57

Український десант висадився в Криму, був бій, – ГУР

Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявило, що спецпризначенці десантувалися на території окупованого Криму й атакували ворога, а після виконанння завдання відійшли.

“Спецпризначенці “Стугни” та “Братства” у складі спецпідрозділу Тимура ГУР МО України десантувались на території Кримського півострова та нанесли вогневе ураження московським окупантам!

Крим буде українським! Слава Україні!”.

ГУР показало відео, на якому видно, як катери підпливають до берега.

Час проведення десантної операції ГУР не повідомляє.

Андрій Юсов, представник ГУР, заявив Суспільному, що група спецпризначенців, яка здійснила десант на тимчасово окуповану територію Криму, після виконання завдання завдавала втрат і відступила.

“Можемо сказати, що був жорстокий бій: значні втрати особового складу окупантів. На превеликий жаль є також втрати й серед українських бійців спецпризначенців. Але вони неспівмірні із російськими. Операція з деокупації продовжується і безумовно хочеться звернутися до всіх мешканців Криму, що Крим повернеться до України. Чекайте, допомагайте Силам безпеки й оборони звільняти українську окуповану територію від російських загарбників”, – наголосив представник української розвідки.

  • 0
  • 192
Відео