Український католицький університет отримав нового ректора | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Український католицький університет отримав нового ректора
24 Червня, 12:27

Український католицький університет отримав нового ректора

Сьогодні, 24 червня, на засіданні Сенату Українського католицького університету обрали нового ректора. Ним став доктор філософії Тарас Добко, який до цього обіймав посаду першого проректора в університеті, повідомили на сторінці УКУ у Facebook.

«Тарас Добко ішов на вибори ректора з програмою під назвою «Університет, який служить». За його словами, у час повномасштабної війни УКУ покликаний бути пророчим прикладом всього найкращого, чим може бути Україна», – йдеться в повідомленні.

Новообраний ректор наголосив, що спільнота УКУ покликана виявити лідерство у трьох основних ділянках: зцілення ран війни й відновлення/модернізація України, промоція українського порядку денного у світі та творення духовної християнської пропозиції для людини 21-го століття.

Додамо, отець Богдан Прах, який очолював УКУ з вересня 2013 року, цьогоріч у березні повідомив про свій намір залишити посаду ректора з 1 липня 2023 року. Причиною цьому стала вимога у законодавстві України про освіти, яка передбачає можливість перебування на посаді керівника закладу вищої освіти не більше як два строки (максимум 10 років).

Відео