Український плавець виграв «срібло» на Олімпіаді в Токіо | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Український плавець виграв «срібло» на Олімпіаді в Токіо
01 Серпня, 10:02

У фіналі запливу чоловіків на 1 500 метрів вільним стилем Олімпіади-2020 у Токіо срібну медаль здобув українець Михайло Романчук, поступившись американському плавцю, повідомляє Українська правда.

У фіналі змагань взяли участь двоє українських плавців – Михайло Романчук і Сергій Фролов.

«Золото» виграв американець Роберт Фінке, а срібну медаль здобув Михайло Романчук. «Бронзу» завоював Флоріан Веллброк з Німеччини.

Фінке прийшов до фінішу з результатом за часом 14:39:65, Романчук – 14:40:66. Веллброк проплив дистанцію за 14:40:91. Фролов фінішував 8-м.

«Задоволений другим місцем, тому що для мене це незвична практика – змагатися зранку. Все-таки у нас четверта ранку, а в Америці – вечір. Це також зіграло велику роль. Але такі реалії нашого життя, і всі були в однакових умовах. І я не можу сказати, що хтось там переміг через те, що змінили розклад. Всі були в однакових умовах, і американець виявився сильнішим», – розповів Михайло Романчук.

Для України це перша срібна медаль на Олімпіаді-2020. До цього українські спортсмени здобули п’ять бронзових нагород.

Нагадаємо, що 27 липня український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем. Також він виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем.

«У мене дві медалі – «срібло» та «бронза». Якби був ще один заплив – було б і «золото», але, на жаль, його немає. Проаналізуємо з тренером виступ та помилки, які, упевнений, що були. Будемо їх враховувати та рухатися далі», – додав Романчук.