Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Український турист помер від коронавірусу під час відпочинку в Туреччині
09 Вересня, 14:02

Український турист помер від коронавірусу під час відпочинку в Туреччині

У Туреччині раптово помер житель Закарпаття, який разом з донькою і дружиною відправився на курорт у відпустку, повідомляє Zaxid.media.

Отто Лях, мешканець Виноградова Закарпатської області, разом з сім’єю відпочивав у Туреччині. Там чоловік захворів і помер. За попередньою інформацією, причиною смерті стала коронавірусна інфекція. Про смерть чоловіка повідомила Вікторія Лях на своїй сторінці в Facebook.

“У мене зараз не вистачає слів, щоб щось написати. Ти був частиною нашого серця і душі, ти був замком з його високими стінами, нашим спокоєм, нашою радістю, ти, милий, для нас був цілим всесвітом! Ні, ти не вмер, ти будеш жити вічно в наших серцях і думках”, – написала Вікторія.

118993396_2541243746167226_888215613707816473_n

Детальніше про трагедію повідомила близька подруга сім’ї Ірина Гуцол. Вона звернулася до людей з проханням про допомогу українській родині.

“Потрібна ваша допомога! У моєї подруги Вікторії Лях помер чоловік від коронавірусу в Туреччині. Ця страшна пандемія косить і забирає кращих з кращих. Тому прошу про допомогу, оскільки Віка з донькою біля чоловіка в Туреччині й потрібні величезні кошти, щоб транспортувати тіло чоловіка додому”, – написала Ірина.

В коментарях Ірина Гуцол зазначила, що у чоловіка була оформлена страховка на випадок COVID-19, і коли він захворів, страховка покрила кошти на лікування. Отто помер на наступний день після закінчення дії страховки. Компанія відмовляється покрити кошти не репатріацію.

Реквізити для допомоги:
Картка дружини Вікторії Лях 
4149 4390 14620318

Фото: Facebook, сторінка Вікторії Лях

Схожі новини