Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українці не готові до територіальних поступок заради миру, – опитування
24 Травня, 12:32

Українці не готові до територіальних поступок заради миру, – опитування

82% українців не готові пожертвувати територіями України, аби досягти миру. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 13-18 травня.

“Для 82% респондентів жодні територіальні поступки не є припустимим. Лише 10% вважають, що для досягнення миру і збереження незалежності можна відмовитися від деяких територій”, – розповіли соціологи.

За словами спеціалістів, люди налаштовані проти будь-яких територіальних поступок у всіх регіонах України. Навіть на Сході, де зараз ідуть інтенсивні бої, проти поступок виступають 68% опитаних (готові на поступки – лише 19%). На Півдні – 83% проти поступок (готові – лише 9%).

Соціологи підкреслюють, що серед респондентів, які зараз проживають на окупованих територіях, 77% проти будь-яких територіальних поступок (готові на поступки – 18%).

А серед тих, хто після 24 лютого виїхав з територій, які були окуповані, 82% виступають проти будь-яких поступок (підтримують поступки – лише 5%).

Додамо, опитування проводилося серед громадян України, які на момент опитування проживали на території України – у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого.

За умов війни, крім зазначеної формальної похибки, додається певне систематичне відхилення. Але при цьому соціологи зазначають, що отримані результати все одно зберігають високу репрезентативність та дозволяють досить надійно аналізувати суспільні настрої населення.

5f69adb-terytorii1
Схожі новини