Українці влаштували на кордоні з Польщею акцію протесту (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українці влаштували на кордоні з Польщею акцію протесту (ВІДЕО)
06 Липня, 16:14
logo-black

Українці влаштували на кордоні з Польщею акцію протесту (ВІДЕО)

Сьогодні, 6 липня, зранку на прикордонному пункті «Медика-Шегині» зі сторони Польщі відбулась коротка акція протесту, яку влаштували українці, обурені зупинкою руху через кордон. Як розповіли LMN учасники стихійного мітингу, після акції хай повільно, але черга рушила.

«Машина стала перед шлагбаумом і так стояла протягом чотирьох годин. За цей час нікого через кордон не пускали: ні машин, ні автобусів, ні вантажівок», – розповів LMN волонтер БО «БФ „ФОНД ЛЮДЕЙ“ Денис Пименов, який привозить з-за кордону автівки для української армії.

За його словами, людей, які стояли в кілометрових чергах найбільше обурює відсутність умов для тривалого чекання.

«Десь в полі стоїть один єдиний біотуалет, але туди ніхто не йде, бо ви собі уявляєте, що там робиться в таку спеку. Вздовж дороги – гори сміття, які ніхто не забирає. Жахлива антисанітарія! А в чергах літні люди, сім’ї з дітьми…», – пояснює волонтер.

Сьогодні близько 11.00 виснажені та обурені відсутністю будь-якого руху на кордоні близько трьох десятків людей залишили свої автівки і влаштували перед шлагбаумом стихійний мітинг. Вони просили, щоб до них вийшов старший зміни і пояснив, чому рух через кордон зупинили. Прикордонник до них не вийшов, однак шлагбаум підняли і почали запускати транспорт на пункт пропуску.

І наостанок Денис Пименов додав, що українці дзвонили на гарячу лінію польських прикордонників, щоб повідомити про колапс у ПП «Медика», однак оператори їх переключали з одного номеру на інший, і зрештою вони не почули нічого, окрім довгих гудків у слухавках.

Відео