Українці зібрали вже майже 200 мільйонів гривень на «Армію дронів» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українці зібрали вже майже 200 мільйонів гривень на «Армію дронів»
05 Липня, 13:56

Українці зібрали вже майже 200 мільйонів гривень на «Армію дронів»

За чотири дні на «Армію дронів» для українських захисників зібрали вже майже 200 мільйонів гривень. У межах цього проєкту уряд та Генштаб ЗСУ мають намір закупити 200 безпілотників, аби закрити дронами всю лінію фронту. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Він зазначив, що до збору на дрони для ЗСУ долучились і звичайні люди, і бізнесмени. Тільки за перший день на рахунок надійшло понад 84,6 мільйона гривень.

«Дякую кожному, хто відправив 50 гривень чи мільйон. Круто, що до збору активно долучається бізнес […] Я також дякую кожному, хто надсилає нам свій дрон! Те, що українці та люди по всьому світу так підтримують ЗСУ, — дуже важливо», — написав Федоров.

Зокрема понад 100 мільйонів гривень передав на «Армію дронів» український та британський підприємець у сфері ІТ та космічних технологій Максим Поляков. Окрім того, Мінцифри отримало підтвердження від Київської школи економіки та її американських партнерів про підтримку проєкту. Більше того, КШЕ перерахує ще 57 мільйонів гривень. 

Зазначимо, на перші 64 мільйони гривень, які українці зібрали через благодійну банку в Monobank, вже закуповують для українських військових два безпілотних комплекси Warmate.  

  • 0
  • 84
Відео