Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українці зможуть безкоштовно здавати тести на COVID-19 у приватних лабораторіях – рішення уряду
09 Жовтня, 19:38

Українці зможуть безкоштовно здавати тести на COVID-19 у приватних лабораторіях – рішення уряду

Відтепер українці матимуть можливість безкоштовно здати тести полімеразної ланцюгової реакції на виявлення COVID-19 у приватній лабораторії, – пише “УП”.

Кошти на проведення тестування у приватних закладах будуть виділенні з державного бюджету.Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду сьогодні, 9 жовтня.

“Лабораторним центрам, які підпорядковуються Міністерству охорони здоров’я,  додатково виділили 100 млн гривень на закупівлю послуг з проведення тестувань методом-ПЛР у закладах охорони здоров’я, незалежно від форми власності”, – йдеться у повідомленні.

Степанов зазначив, що таке рішення може вплинути на збільшення кількості досліджень,  а також розвантажити державні лабораторії.
Проте глава відомства зауважив, що проведення тесту в державних лабораторіях коштує значно дешевше ніж в приватних закладах.

“Наразі ціна, яку нам як державі коштує проведення тестів, з урахуванням закуплення тестів, заробітної плати лаборантів та інших складових, в 2-2,5 разів менша ніж в приватних лабораторіях”, – розповів Степанов.

Схожі новини