Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українців попереджають про нову шахрайську схему: маскуються під виплати з допомоги
24 Вересня, 12:37

Українців попереджають про нову шахрайську схему: маскуються під виплати з допомоги

Приватбанк попередив користувачів про небезпечний фішинговий сайт, який незаконно використовує дизайн та айдентику банку з шахрайською метою. Про це повідомили у пресслужбі банку.

Шахрайський сайт задля виманювання у людей логіну та паролю входу до електронного банку сайт «маскується» під програми виплат українцям, сайт благодійної програми банку та Приват24.

«ПриватБанк попереджає про велику небезпеку введення персональної інформації, даних карток та логінів для електронного банку на неперевірених, невідомих сайтах та ресурсах. Отримані шахраями дані використовуються для викрадення грошей з рахунків», – наголосили в банку.

У банку також нагадали клієнтам, інформація про державні виплати та порядок отримання допомоги розміщена виключно на офіційних сайтах держслужб та банку. Подачу заявки на допомогу можна зробити лише через відповідні адміністративні центри та застосунок «Дія».

У Приватбанку просять користувачів не переходити за сумнівними посиланнями, завжди перевіряти будь-яку інформацію на офіційному сайті банку або за телефоном клієнтської підтримки 3700.

Схожі новини