Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українців просять не поширювати інформацію про успіхи нашої армії на півдні
03 Жовтня, 09:01

Українців просять не поширювати інформацію про успіхи нашої армії на півдні

Оперативне командування «Південь» звернулось до українців з проханням стриматися від поширення інформації про дії Збройних Сил України на південних ділянках фронту. Про це заявив речник ОК Владислав Назаров.

«Не сповіщайте навіть позитивні, на ваш погляд, новини про дії наших підрозділів. Передчасний виток інформації може вартувати життя як воїнам-визволителям, так і мирним мешканцям тих населених пунктів, де триває військова операція», – пояснив він.

Тим часом у своєму вечірньому зверненні учора, 2 жовтня, Президент Володимир Зеленський підтвердив інформацію про звільнення Архангельського та Миролюбівки на Херсонщині.

«Найбільш медійною зараз стала історія звільнення Лиману Донецької області. Але успіхи наших воїнів не обмежуються тільки Лиманом», – наголосив він.

 

 

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини